۲۰۱۹/۱۱/۲۰ - ۰۹:۴۰
۲۰۱۹/۱۱/۲۰ - ۰۹:۲۴
۲۰۱۹/۱۱/۲۰ - ۰۹:۲۳
۲۰۱۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۳
چه چیز باعث شد تا مسلمانان امام حسین(ع)، نوه پیامبر و بهترین خلق روی زمین را اینگونه به شهادت برسانند؟ چه تعبیری از دین و دینداری است که منجر به چنین عملی می‌شود؟
۲۰۱۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۳
ی امام سجده کننده بر تربت کربلا، عروجت بر جاده های گل آذین بسته آسمان و رها شدنت از بی مهری های اهل زمین بر قلب های ما تسلیت باد.
۲۰۱۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۳
يكي از ويژگي هاي آثار شهيد مطهري جامعيت آنها در علوم و معارف مختلف اسلامي است، به طوري كه تقريباً در تمامي حوزه هاي مربوط به تاريخ، فلسفه، فقه، كلام و انديشه اسلامي، ايشان داراي آثار ارزشمند و متعددي هستند.
۲۰۱۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۳
در هیچ‌یك از منابع سخنی از دست دادن ذكر نشده، بلكه برعكس سخنی از دست ندادن است كه كنایه از بیعت نكردن یا تسلیم نشدن است. قیس بن اشعث به امام پیشنهاد سازش با ابن زیاد را داد. امام در پاسخ فرمودند: «به خدا قسم هرگز دست ذلیلانه به شما نخواهم داد و مانند بردگان فرار هم نخواهم كرد»
۲۰۱۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۳
امام سجاد (ع) چهارمين امام معصوم شيعيان است. پدرش امام حسين (ع) و مادرش بانويي از بانوان شاه زاده و ملکه ي ايران، دختر يزدجرد بود که در جنگ بين اسلام و امپراتوري ايران، اسير شد. نقل شده است که وي قبل از اسارت، نحوه ي به اسارت در آمدنش را در خواب ديده بود و اين که همسر کسي شده که بسيار نوراني است. (۱)
۲۰۱۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۳
وقتی کاروان اسرا به کوفه رسید، مردم به تماشای آنها بیرون آمدند و گریه می‌کردند. امام سجاد(ع) درحالی که بیماری توانش را گرفته و غل و زنجیر بر پایش بود، فرمود: هان! اینان به خاطر ما گریه می‌کنند! پس چه کسانی ما را کشته‌اند؟!
۲۰۱۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۳
نويسنده: سید امیرحسین کامرانی راد
۲۰۱۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۳
او كشته شد كه دين خدا جاودان شود جان جهان فداش كه بى مثل و گوهر است
۲۰۱۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۳
نويسنده:حجت الاسلام رسول جعفريان
۲۰۱۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۳
امید است با عبرت از تاریخ بیعت شکنان، در بیعت با امام زمان خویش بمانیم و خود را با روش حکومت علی وار او مطابقت دهیم و از او انتظار نداشته باشیم که مطابق با خواسته های ما حکومت کند.

صفحات

بانک پاورپوینت

نظرسنجی

نظر شما در مورد طراحی سایت جدید ما و مقایسه آن با سایت قبلی چیست؟
سایت جدید بهتر است
۳۰%
سایت قبلی بهتر بود
۱۸%
سایت جدید خوب است اماکامل و جامع نیست
۱۷%
نظری ندارم
۳۶%
تمام آرا: ۵۴۶